Przejdź do głównej zawartości

Kim jesteśmy?

Młodzi w Polityce - portal polityczny prowadzony przez kilkudziesięciu młodych, pełnych energii uczniów gimnazjów, liceów i studentów. Tworzymy razem świetną drużynę, która razem może dużo zdziałać. Nie boimy się pisać tego co myślimy i czujemy. Oprócz pracy redaktorskiej od ponad dwóch lat przemierzajmy polski parlament w celu rozmów i uzyskania odpowiedzi na nurtujące nas pytania.


W skład redakcji wchodzą:Adam – uczeń 1349 IB World School w Poznaniu klasy z maturą międzynarodową. Libertarianin z pasją poznawania ekonomii, prawa podatkowego, historii. Wolny czas spędza na salach uniwersyteckich i na spotkaniach politycznych.


Aleksandra - uczennica Technikum Ekonomicznego im. A. i J. Vetterów w Lublinie. Działaczka społeczna, zaangażowana w wolontariaty. Uwielbia pracę z ludźmi. Była Radną Młodzieżowej Rady Miasta Lublin XII kadencji oraz aktualnie jest Rzecznikiem MRML i koordynatorką województwa podkarpackiego przy Parlamencie Młodych RP. Każdą wolną chwilę spędza wśród ludzi. Lubi jak w jej życiu ciągle coś się dzieje i nie siedzi bezczynnie.


Damian – uczeń LXVIII Liceum Ogólnokształcące im. T. Chałubińskiego w Warszawie. Działacz społeczny i polityczny - udziela się w stowarzyszeniach politycznych oraz prowadzi kilka większych stron związanych z tą tematyką. Uważa się za centrystę. Interesuje się polityką, dziennikarstwem, mediami i historią. Gdy brak mu już obowiązków czyta książki, tworzy grafikę oraz ogląda filmy. Zwolennik wolnego rynku i Unii Europejskiej


Dawid – uczeń X Liceum Ogólnokształcącego im. Królowej Jadwigi w Warszawie. Od 2015 roku, pełni funkcje Wiceprzewodniczącego Młodzieżowej Rady Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy. W latach 2015-2018 radny Młodzieżowej Rady miasta stołecznego Warszawy. Interesuje się polityką, dziennikarstwem, historią i protokołem dyplomatycznym. Wolne chwile spędza jeżdżąc na rowerze, oglądając seriale i czytając książki.


Miłosz obecnie uczeń gimnazjum imienia Czesława Niemena w Warszawie, pasjonuje się głównie kinem, i historią, zwłaszcza 2WŚ i polskiego podziemia. Wolny czas spędza na oglądaniu filmów czy zgłębianiu wiedzy historycznej. Poza tym pasjonuje się polityką i wszelkimi historycznymi zawiłościami. Jest wielkim fanem muzyki alternatywnej.Mikołaj Sch. – jestem uczniem 2 klasy 1 LO im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Jestem patriotą i kapitalistą, interesuję się ekonomią oraz szeroko pojętą geografią. W wolnym czasie lubię uprawiać sport, np. łowić ryby - jestem aktywnym członkiem Polskiego Związku Wędkarskiego.


Paula - uczennica III klasy Gimnazjum im. Lotników Amerykańskich w Warszawie. Wolontariuszka w organizacji Forum Obywatelskiego Rozwoju. Interesuje się polityką, szczególnie rolą kobiet w polityce. W wolnym czasie lubi oglądać seriale, czytać książki oraz słuchać Franka Sinatry.


Paweł – uczeń CXIX Liceum Ogól­no­kształ­cącego im. Jacka Kuro­nia w Warszawie. Sam o sobie mówi „człowiek orkiestra”, ma bardzo wiele zainteresowań, a z każdą chwilą przybywa ich coraz więcej – jednak na pierwszej linii stawia politykę, dziennikarstwo, grafikę komputerową, marketing oraz PR. Wolne chwile, których ma nie wiele, spędza przemierzając Warszawę na rowerze lub oglądając seriale.

Komentarze

Prześlij komentarz